Lojërat

Zbulohet Ace Combat Infinity për PS3

Publikuar , 20 Korrik 2013
0
Zbulohet Ace Combat Infinity për PS3

Namco Bandai zyrtarisht zbuloi Ace Combat Infinity, lojë kjo me fluturime me etiketat “atë ditë qielli ynë ra, qiejt u ndan për të krijuar qiej të ri.” Kjo lojë është në zhvillim për PlayStation 3.

Ace Combat Infinity është në zhvillim në Project Aces. Hyrja më e re në seritë, Ace Combat: Assasult Horizon(2011), është në dispozicion për PS3, Xbox 360 dhe PC.

Namco Bandai lëshoi një uebfaqe ngacmuese për Ace Combat: Infinity gjatë javës së kaluar dhe ndërmarrja më parë kishte aplikuar për një markë tregtare për lojën. (GameWorld Albanian)

Lajmet e fundit>