Lojërat

Video loja e shumëpritur Battlefleet Gothic: Armada debuton ditën e nesërme

Publikuar , 20 Prill 2016
0
Video loja e shumëpritur Battlefleet Gothic: Armada debuton ditën e nesërme

Koha ka ardhur: Ka ngelur vetëm një ditë kur të gjithë do të kenë në duar lojën premtuese Battlefleet Gothic: Armada. Po sikur të keni humbur kujtesën dhe nuk e mbani mend se për çfarë bën fjalë kjo lojë?

Atëherë keni nevojë ti hidhni një sy këtij traileri. Ato që shihni nuk janë singoga por anije hapësinore të cila hedhin në erë njëra tjetrën. E gjitha është spektakolare.

Për ata që e blejnë lojën dy muaj nga zyrtarizimi, do të kenë në duar edhe përmbajtje shtesë të lojës. (GameWorld Albanian)

Lajmet e fundit>