Lajme lojërash

Video loja Alien Isolation regjistron 1 milion kopje të shitura

Publikuar , 26 Janar 2015
0
Video loja Alien Isolation regjistron 1 milion kopje të shitura

Alien Isolation është cilësuar si një video lojë me shumë ulje e ngritje por tanimë rekordi i ri i shitjeve i vendosur është një arritje e madhe për kompaninë SEGA.

Të dy zhvilluesit e kësaj lojë, SEGA dhe Creative Assembly kanë folur së fundmi për suksesin e kësaj loje duke deklaruar se numri i shitjeve ka prekur shifrën e 1 milion njësive. Kohët e fundit është vënë re një reagim tepër pozitiv i lojtarëve për lojën. Kjo lojë ofron një atmosferë klasike të filmave origjinalë të viteve 1970 ku shumë prej lojtarëve gjejnë atë që kërkojnë. (Game World Albanian)

Tags >

Aliens
Lajmet e fundit>