Lajme lojërash

Versioni i tretë i Kingdom Hearts do të vijë brenda këtij viti

Publikuar , 09 Janar 2015
0
Versioni i tretë i Kingdom Hearts do të vijë brenda këtij viti

Kohët e fundit po qarkullojnë fjalë se Square Enix do të lançojë Kingdom Hearts III më shpejt se sa kishim imagjinuar, në fakt brenda këtij viti. Këto fjalë i ka konfirmuar dhe Bill Farmer, ai që fshihet pas karakterit kryesor të lojës.

Ai ka zbuluar me anë të disa postimeve në Twitter se video loja Kingdom Hearts, mbi të cilën është duke punuar, do të lançohet para përfundimit të 2015. Postimet e tij janë fshirë shumë shpejt ,por ndjekësit e tij janë kujdesur që lajmi të përhapet. (GameWorld Albanian)

Lajmet e fundit>