Lajme lojërash

Versioni i ardhshëm i Genshin Impact sjell sfida dhe karaktere të reja

Publikuar , 04 Korrik 2022
Duke përfunduar aventura e reja ju mund të rekrutoni Fischl, një karakter me 4 yje dhe ta luani falas. Versioni i ardhshëm i Genshin Impact sjell sfida dhe karaktere të reja

Hoyoverse do të lançojë një përditësim të përmbajtjes së Genshin Impact më 13 Korrik njoftoi studioja ditën e Shtunë. Përditësimi i njohur si “Summer Fantasia” vjen me versionin 2.8 dhe rikthen Golden Apple Archipelago, një zonë një Hoyoverse e ka ridizajnuar duke shtuar sfida të reja.

Duke përfunduar aventura e reja ju mund të rekrutoni Fischl, një karakter me 4 yje dhe ta luani falas.

Gjithashtu me eventin e ardhshëm Resonating Visions, përdoruesit mund të grumbullojnë guaska për ti këmbyer më pas për një veshje të Fischl. Më vete përditësimi shton disa sfida të reja lundrimi që mund ti përfundoni me miqtë si dhe një karakter të ri quajtur Shikanoin Heizou.

Ky karakter mund të shkaktojë dëm ekstra përmes sulmeve elementale. /GameWorld Albanian

Lajmet e fundit>