Lajme lojërash

Ulje çmimesh të lojërave për fëmijë në Google Play Store dhe Amazon AppStore

Publikuar , 23 Dhjetor 2014
0
Ulje çmimesh të lojërave për fëmijë në Google Play Store dhe Amazon AppStore

Lojërat e me kosto të ulët për fëmijë tashmë janë pjesë e Google Play Store. Ky dyqan aplikacionesh po ofron tituj të tillë si “Rayman Jungle Run” për vetëm 10 cent, ndërsa dyqani i aplikacioneve të Amazon përmban shumë lojëra nga Sega dhe Rovio (krijuesi i Angry Birds) falas ose çmime tejet të ulëta.

Disa nga këto lojëra nga Play Store janë:

– Rayman Fiesta Run (50 cent)

– The World II Hunting BOSS (49 cent)

– Mickey’s Wildlife Count Along (99 cent)

– Cars 2 Read and Race (99 cent)

– Wreck-It Ralph Storybook (99 Cent)

– Disney Princess: Story Theater (99 Cent)

– Minnie Bow Maker (99 Cent)

– Mickey’s Color and Play (99 cent)

Lojëra me kosto të ulët – çfarë dëshironit më shumë? Festat e fundvitit zakonisht janë ditë të mbushura me shkarkime përmbajtjesh dixhitale. Prandaj duhet të jeni të kujdesshëm dhe vëmendshëm për ndonjë ulje çmimesh përgjatë kësaj periudhe. (GameWorld Albanian)

Lajmet e fundit>