Lajme lojërash

Ubisoft prezanton versionin e ri të lojës Tom Clancy`s The Division

Publikuar , 14 Qershor 2014
0
Ubisoft prezanton versionin e ri të lojës Tom Clancy`s The Division

Loja e famshme Tom Clancy`s The Division është prezantuar për herë të parë në mbledhjen e kompanive më të mëdha të lojërave E3 në vitin 2013 dhe ajo u pëlqye shumë nga fansat e video lojrave. Këtë vit Ubisoft prezantoi një version të ri të lojës nëpërmjet disa videove të ndryshme promocionuese.

The Division bën pjesë tek lojërat më të kërkuara të vitit 2014 nga përdoruesit dhe të pasionuarit e lojërave. Versioni i ri Tom Clancy`s The Division do të hidhet së shpejti në treg dhe do të jetë i përshtatshëm për PC, PS4 dhe Xbox One. (GameWorld Albanian)

Tags >

Ubisoft
Lajmet e fundit>