Lojërat

Traileri i Transformers: Devastation shfaq një aksion të vërtetë

Publikuar , 28 Gusht 2015
0
Traileri i Transformers: Devastation shfaq një aksion të vërtetë

Në të vërtetë nuk është se pëlqejmë lojërave me beteja por Transformers: Devastation ka tëhequr vëmendjen tonë. Veçanërisht kur pamë trailerin të cilët mund ta gjeni më poshtë në këtë link.

Siç mund ta shihni, kjo lojë ngjason së shumti me filmat vizatimorë dhe stilin e tyre që i karakterizon.

Video-ja që kemi paraqitur është një trailer për konsolat Sony ku loja shfaqet në një PS4. Gjithsesi, kjo lojë është konfirmuar edhe për kompjuterat desktop. (GameWorld Albanian)

 

Lajmet e fundit>