Lajme lojërash

Traileri i ri për Lego City Undercover

Publikuar , 10 Shkurt 2013
0
Traileri i ri për Lego City Undercover

Loja ekskluzive e Wii U, e quajtur “LEGO GTA” na vë në rolin e policit Chase McCain i cili shkon në mision të fshehtë për të kapur Rex Fury, mafiozin kryesor i cili është përgjegjës për rritjen e kriminalitetit në Lego City.

Traileri më i ri na paraqet pamje nga premisat e kësaj loje, por edhe funksionalitetin e GamePad-it të Nintendos.

Traileri duket shumë i mirë dhe i dobishëm, ndërsa nëse ju intereson se si reagon tableti në situata të ndryshme në lojë mund ta shihni më mirë në trailerin më poshtë. (GameWorld Albanian)[youtube id=”EDWoFmNNzTY” width=”600″ height=”350″]

Tags >

lojëra
Lajmet e fundit>