Lojërat

Traileri i ri i Titanfall 2 premton më shumë ritëm loje

Publikuar , 12 Tetor 2016
0
Traileri i ri i Titanfall 2 premton më shumë ritëm loje

Respawn Entertainment ka lançuar një trailer të ri për Titanfall2, duke ofruar vizionin e tij për fushatën me një lojtar. Në videon e paraqitur prezantuesi thotë se një nga pikat e forta të kësaj fushate është varieteti i lartë.

Sipas Respawen, fushata e Titanfall 2 do tu japë lojtarëve një ritëm ndryshe të lojës. Titanfall 2 do të debutojë më 28 Tetor dhe do të jetë i disponueshëm në PC, PS4 dhe Xbox One.

Zhvilluesi në të njëjtën kohë ka konfirmuar se Angel City Map do të jetë pjesë e modalitetit me shumë lojtarë të Titanfall 2 gjatë Dhjetorit. (GameWorld Albanian)

Tags >

Titanfall
Lajmet e fundit>