Lajme lojërash

Traileri i 2-të i GTA V është Live

Publikuar , 17 Nëntor 2012
Traileri i 2-të i GTA V është Live

Rockstar sapo ka lançuar trailerin e 2-të të GTA V. Kompania ka konfirmuar tashmë datën e daljes së lojës në treg në verën e vitit 2013 për konsolat dhe tani më pret para-porositë.

Përpara kësaj videoje kanë dalë dhe shumë foto të lojës të shfaqura në lajmet e mëparshme.

Më poshtë mund të shijoni videon e lojës. (GameWorld Albanian)[youtube id=”M56nsC-NuBg” width=”600″ height=”350″]

 

Tags >

GTA
Lajmet e fundit>