Lajme lojërash

The Sims 4 do të dalë në vitin 2014

Publikuar , 08 Maj 2013
0
The Sims 4 do të dalë në vitin 2014

Electronic Arts zbuloi se loja e ardhshme në serinë e famshme me emulatorë do të vijë në 2014, për PC dhe Mac dhe do të krijohet nga Maxis.

Gjithsesi veç këtij lajmi nuk ka detaje të tjera rreth lojës së re. EA tha se do të zbulojë të reja të tjera në të ardhmen e afërt. The Sims 4 është një vazhdim i lojës së 2009 The Sims 3. (GameWorld Albanian)

Tags >

SimCity
Lajmet e fundit>