Lajme lojërash

Shtyhet data e lançimit të Raymen për Wii U

Publikuar , 12 Tetor 2012
0
Shtyhet data e lançimit të Raymen për Wii U

Në fillim pritej të shfaqej loja e Raymen në konsolën më të re të Nintendo në fund të nëntorit, por tani ajo do të fillojë të shitet në tre muajt e parë të vitit tjetër.

“Raymen Legend do të lançohet në mbarëbotën në tremujorin e parë të vitit 2013”,- deklaron Ubisoft në një deklaratë për Fancensus.

“Ne jemi të lumtur që fansat janë të eksituar rreth lojës, dhe po marim kohë që të sigurohemi që të shpërndajmë një lojë që të mbijetojë dhe me shpresën që të përhapet sa më shumë, ti kalojë parashikimet tona. Do të kemi më shumë detajë për të shpërndarë së shpejti.”

Nintendo e ka konfirmuar datën e Wii U më 30 nëntor në Europë dhe me një çmim fillestar prej 230£. (GameWorld Albanian)[youtube id=”80sFt4IDI5k” width=”600″ height=”350″]

Tags >

Raymen
Lajmet e fundit>