Lajme lojërash

Shikoni pesë video-lojërat më të mira të vitit 2013

Publikuar , 26 Dhjetor 2013
0
Shikoni pesë video-lojërat më të mira të vitit 2013

Shumë gjenerata janë rritur me të, dhe sapo menduam se ka kaluar në harresë Super Mario u kthye edhe më i fuqishëm dhe renditet i parë në listën e Guardian të video-lojërave më të mira të vitit 2013.

Listën e plotë të 25 video-lojërave më të mira për vitin 2013 të Guardian mund ta shihni duke klikuar KËTU, ndërsa ne sjellim pesë pozicionet e para.

 

1. Super Mario 3D World (Nintendo, Wii-U)

[youtube id=”vZSwQX30DUs” width=”600″ height=”350″]

2. The Last of Us (Sony, PS3)

[youtube id=”OQpdSVF_k_w” width=”600″ height=”350″]

3. Gone Home (Fullbright Company, PC/Mac/Linux)

[youtube id=”sqSbYsUalMQ” width=”600″ height=”350″]

4. GTA V (Rockstar, PS3, Xbox 360)

[youtube id=”hvoD7ehZPcM” width=”600″ height=”350″]

5. Papers, Please (Lucas Pope, PC) (GameWord Albanian)

[youtube id=”_QP5X6fcukM” width=”600″ height=”350″]

Tags >

lojëra
Lajmet e fundit>