Lajme lojërash

Samurai Showdown 2 vjen për iOS dhe Android

Publikuar , 02 Korrik 2013
0
Samurai Showdown 2 vjen për iOS dhe Android

Loja klasike e tipit të përleshjeve, Samurai Shodown 2, tani është në App Store për iOS dhe Google Play.

Ky ardhje paraqet kontrollues të mundshëm për t’u rregulluar në formë të butonave virtualë në ekranin e ndjeshëm për prekje, që mund të vendosen jashtë fushës së dukshme të lojës në “window mode”.

Të gjitha 15 karakteret janë të përfshira dhe mund të luajnë shumë lojtarë me anë të Bluetooth-it.

Çmimi i kësaj loje është 8.99 dollarë. (GameWorld Albanian)

Lajmet e fundit>