Lajme lojërash

RuneScape 3 do të dalë këtë verë

Publikuar , 27 Mars 2013
0
RuneScape 3 do të dalë këtë verë

RuneScape 3 do të dalë këtë verë dhe ky lajm vjen sipas një njoftimi zyrtar që bëri Jagex.

Loja është falas për të gjithë dhe e tipit brouser, por falë risive të reja ajo do të ketë një motor të ri HTML5.

Jagex premton grafikë të përmirësuar, më shumë gjatësi vizatimi, audio të re, dizajn të ri si dhe ndryshime totalisht të reja të botës. Sipas firmës, seria RunScape ka parë 220 milionë lojtarë që kur doli fillimisht në 2011.

Krijuesit e përshkruajnë RuneScape 3 si një nga përditësimet më të rëndësishme në historinë e vet. (GameWorld Albanian)

Tags >

lojëra
Lajmet e fundit>