Lojërat

Rikthehet vëmendja nga Beyond Good and Evil pas 13 vitesh

Publikuar , 06 Tetor 2016
0
Rikthehet vëmendja nga Beyond Good and Evil pas 13 vitesh

Ubisoft zyrtarisht ka konfirmuar se studioja Montpellier e kompanisë po punon pasardhësin e lojës Beyond Good and Evil.

Përmes rrjetit social Facebook, zhvilluesi konfirmoi lojën e re Beyond Good & Evil. Gjithashtu duke filluar nga data 12 Tetor loja origjinale do të ofrohet falas për anëtarët e Ubi30.

Në të njëjtën kohë u konfirmuar edhe përfshirja e Michel Ancel në zhvillimin e lojës i cili publikoi edhe disa foto në Instagram. Loja ka qenë në zhvillim që nga 2008-ta dhe tani pritet të të rikthehet bujshëm. (Gameworld Albanian)

Lajmet e fundit>