Lajme lojërash

Rage DLC: The Schorchers do të lançohet këtë javë

Publikuar , 18 Dhjetor 2012
0
Rage DLC: The Schorchers do të lançohet këtë javë

Bethseda ka konfirmuar se dajla e shumë folur DLC për id Software Rage do të lançohet këtë javë në Xbox 360, PS3 dhe PC.

E titulluar The Schorcers, ajo do të karakterizohet nga një aventurë me një lojtar me 6 zona të reja, në të cilën ju luftoni përkrah me disa aleatë për të mbrojtur Hager Settlment nga një klan i çmendur banditësh.

Loja gjithashtu do të përfshijë disa mini lojëra, duke i dhënë lojtarit mundësi të marrë pjesë në një sezon të ri të Mutant Bash TV dhe të mbajë në dorë një armë që gjuan me gozhda (Nailgun).

Loja gjithashtu do të përfshijë disa module vështirësie të reja, një e quajtur “Ultra-Nightmare”, shumë e vështirë.

Loja do të ketë një çmim prej 4.99$/400 Microsoft Points (3.43£). më poshtë keni pamjet e para të lojës. (GameWorld Albanian)

Tags >

lojëra
Lajmet e fundit>