Lojërat

Publikohet zyrtarisht video e re e Cataclysm

Publikuar , 18 Tetor 2010
0
Publikohet zyrtarisht video e re e Cataclysm

Pas shumë vitesh shërim, për të mbretëruar mbi Azeroth, Deathwing është gati për të ekzekutuar vizionin e tij të tmerrshëm dhe ta kthejë botën në zjarr. Më 7 dhjetor, lojtarët do të përjetojnë pasojat shokuese nga dalja e tij prej grykës së Deepholm, duke shkaktuar batica, tërmete, stuhi masive, dhe të ndryshojë fytyrën e Azeroth përgjithmonë. Ja kështu Cataclysm do të fillojë, por ditët më të errëta ende janë duke ardhur. Zemërimi i tmerrshëm i Deathwing së shpejti do ta pushtojë çdo cep të Azeroth, dhe bota…kurrë nuk do të jetë e njejtë.

 

 

{youtube}Wq4Y7ztznKc{/youtube}

Lajmet e fundit>