Lajme lojërash

Princeshat e Disney kthehen në luftëtare të Capcom-it

Publikuar , 28 Gusht 2013
0
Princeshat e Disney kthehen në luftëtare të Capcom-it

Princeshat e Disney-it nuk kanë zënë vend në lojën me rrahje të frymëzuar nga Capcom.

Mike V Design ka marrë disa nga zonjat më të njohura të Disney, duke përfshirë princeshën Jasminë nga Aladdin, Nalan nga Mbreti Luan dhe e Përhitura.

Karakteret janë frymëzuar nga luftëtarët e famshëm të lojërave, duke përfshirë Chun-Li dhe Sakura nga Street Fighter. Disa nga princeshat mund t’i shihni më poshtë. Galeria e plotë është në dispozicion në faqen e Mike V-së. (GameWorld Albanian)

Tags >

lojëra
Lajmet e fundit>