Lajme lojërash

Prezantohen skena të Grand Theft Auto V

Publikuar , 25 Dhjetor 2012
0
Prezantohen skena të Grand Theft Auto V

Rockstar Games ka lançuar pesë skena të Grand Theft Auto V, e cila do të vijë për Xbox 360 dhe PlayStation 3 në pranverën e vitit 2013. Traileri ishte prezantuar pak kohë më parë.

Zhvilluar nga krijuesi i serive Rockstar North, Grand Theft Auto V është më i madhi dhe më sfiduesi në listën e serive.

Vendosur në qytetin e Los Santos dhe zonat përreth, Grand Theft Auto V sjell një botë me një gamë sfidash dhe detaje të pasura e të gjalla, nga majat e maleve e deri tek thellësitë e oqeanëve. (GameWorld Albanian)

GTA V-3  GTA V-2 GTA V-1GTA V-5

Tags >

GTA
Lajmet e fundit>