Lojërat

PES 2019 debuton më 28 Gusht, sjell HDR

Publikuar , 09 Maj 2018
0
Këtë vit loja sjell mbështetjen 4K HDR për të gjitha platforma. Kështu loja do të paraqitet më e bukur se asnjëherë më parë. PES 2019 debuton më 28 Gusht, sjell HDR

Konami dhe Pro Evolution Soccer zbuluan disa prej detajeve kryesore të lojës së re PES 2019.

Loja e cila pritet të debutojë më 28 Gusht 2018 do të debutojë në dy edicione: edicioni standard me karakterin e Filip Cutinjos dhe edicioni Legend me karakterin e David Beckham.

Këtë vit loja sjell mbështetjen 4K HDR për të gjitha platforma. Kështu loja do të paraqitet më e bukur se asnjëherë më parë.

Disa prej risive të saj janë: MyClub i ri, ML Real Season, HDR.

Konami thotë se ka dëgjuar përdoruesit dhe kjo lojë do ta provojë. /GameWorld Albanian

Lajmet e fundit>