Lojërat

Përditësimi i motorçikletave në GTA V vjen me 4 Tetor

Publikuar , 27 Shtator 2016
0
Përditësimi i motorçikletave në GTA V vjen me 4 Tetor

Rockstar njoftoi se përditësimi i radhës lojës online GTA V do të mbërrijë më 4 Tetor. Përditësimi i motorçikletave do të sjellë në aksion klubet e motoçiklizimit në botën e krimit.

Disa eksperienca të reja kompetitive do të përfshihen së bashku me automjete, armë dhe veshje të reja. Motorçikletat e reja mund ti shikoni në foton e paraqitur.

Pjesë e lojës online, lojtarët mund të bashkohen dhe formojnë grupe me deri në tetë persona për të ndërtuar një klub. Secili prej anëtarëve do të ketë një rol veçmas.

Një karakter i ri do ti shohet lojës, mekanik moroçikletash funksionet e të cilit ngelen enigmë. (GameWorld Albanian)

Tags >

GTA
Lajmet e fundit>