Lajme lojërash

Njihuni me 5 lojërat më zhgënjyese të vitit 2014

Publikuar , 25 Qershor 2014
0
Njihuni me 5 lojërat më zhgënjyese të vitit 2014

Besojeni ose jo, kemi kaluar pothuajse gjysmën e vitit 2014. Të gjitha lajmërimet dhe shpalljet e lojërave në panairet dhe konferencën e E3 tërhoqën vëmendjen tonë në fillim të vitit. Shumë prej nesh kanë pritur me padurim përgjatë këtyre muajve lançimin e lojërave, të cilat u prezantuan në këtë konference. Shumica e lojërave, të cilat ishin pjesë e këtij eventi në pamje të parë u dukën fantastike dhe mbresëlënëse, por më pas u kuptua që ato ishin vetëm një zhgënjim.

Më poshtë do të paraqesim një listë të 5 lojërave më zhgënjyese të vitit 2014:

1- Castlevania: Lords of Shadows 2

2- Elder Scrolls Online

3-Watch Dogs

4- Thief

5- Lightning Returns: Final Fantasy 13

Lajmet e fundit>