Lajme lojërash

Njihuni me 17 lojërat më të kërkuara të vitit 2014

Publikuar , 05 Qershor 2014
0
Njihuni me 17 lojërat më të kërkuara të vitit 2014

Fusha e lojërave kompjuterike përbën një ndër tregjet më të kërkuara dhe një ndër tregjet më fitimprurëse aktualisht në botë. Lojërat, të cilat ofrohen ditët e sotme të lënë pa fjalë nga origjinaliteti, kreativiteti dhe për nga afërsia që kanë ato me realitetin. Viti 2014 ka sjellë shumë lojëra të reja kompjuterike në treg, prandaj për të pasionuarit kemi përgatitur një listë, e cila tregon 17 lojërat më të mira të vitit 2014. (GameWorld Albanian)

1. Halo 5: Guardians

2. The Legend of Zelda

3. Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

4. Super Smash Bros

5. Call of Duty: Advanced Warfare

6. Tom Clancy`s The Division

7. Destiny

8. Quantum Break

9. Uncharted

10. Project Beast

11. Rime

12. Below

13. Final Fantasy XV

14. Mortal Kombat X

15. Battlefield: Hardline

16. Batman: Arkham Knight

17. Assasin`s Creed Unity

Tags >

lojëra
Lajmet e fundit>