Lojërat

Nintendo lançoi NES Classic me kosto 200 dollar

Publikuar , 11 Nëntor 2016
0
Nintendo lançoi NES Classic me kosto 200 dollar

NES Classic është një version i vogël i konsolës së vjetër që me siguri të gjithë e keni luajtur kur keni qenë fëmijë. Ajo vjen e mbushur me 30 lojëra, duke përfshirë Super Mario Bos.

Të ndryshëm, Final Fantasy dhe Zelda. Dhe, po, ju mund të ruani progresin tuaj dhe të vazhdoni më vonë aty ku e latë.

Konsola do të kushtojë $60, por meqë vjen vetëm më një kontrollues dhe ju mund të blini një në vete, ju mund të përfundoni duke shpenzuar më shumë para se sa aq. (GameWorld Albanian)

Tags >

nintendo
Lajmet e fundit>