Lajme lojërash

Neverwinter Beta do të bëhet e disponueshme më 30 prill

Publikuar , 05 Prill 2013
0
Neverwinter Beta do të bëhet e disponueshme më 30 prill

Versioni beta i hapur falas i lojës Neverwinter do të fillojë më 30 prill, kjo sipas asaj çfarë Perfect World Entertainment dhe Cryptic Studios kanë lajmëruar.

Të dyja kompanitë kanë pritje të larta për lojën, duke thënë se do konkurrojë me lojërat më të famshme të llojit të vet.

E gjithë kohëzgjatja e fazës beta do të jetë 60 orë.

Gjithsesi ata që janë të interesuar mund ta blejnë lojën që sot nga uebfaqja zyrtare e kompanisë dhe do të kenë hyrje në të gjitha eventet që do të organizohen për lojën. (GameWorld Albanian)

Tags >

lojëra
Lajmet e fundit>