XBOX

Microsoft ul çmimet e disa lojërave për Xbox 360

Publikuar , 01 Korrik 2013
0
Microsoft ul çmimet e disa lojërave për Xbox 360

Microsoft do të lëshojë një “Shitje Përfundimtare të Lojërave” javën e ardhshme, ka lajmëruar gjatë ditës së djeshme drejtori i programimit për Xbox Live, Larry “Major Nelson” Hryb.

Hryb listoi 32 tituj që do të kenë zbritje gjatë javës, ndonëse çmimet e sakta për momentin janë duke u fshehur.

Në mesin e lojërave që janë në shitje janë Crysis 3 dhe Far Cry 3, e po ashtu edhe lojërat e vjetra si Prey dhe Mass Effect.

Lista e plotë e titujve e “Shitjes Përfundimtare të Lojërave” është më poshtë.

• Assassin’s Creed III

• Bioshock Infinite

• Borderlands 2

• Brothers in Arms: Hell’s Highway

• Bulletstorm

• Command and Conquer Red Alert 3

• Crysis

• Crysis 3

• Divinity II: The Dragon Knight Saga

• Dragon Age Origins

• Far Cry 3

• Far Cry Instincts Predator

• Forza Horizon

• Gears of War: Judgement

• Hasbro Family Game Night 3

• Hitman Absolution

• Kinect Sports 2

• Left 4 Dead 2

• Lego Batman 2: DC Superheroes

• Lego Lord of the Rings

• Mass Effect

• Metal Gear Rising: Revengence

• Monopoly Streets

• Perfect Dark Zero

• Prey

• Rockstar Table Tennis

• The Orange Box

• Tomb Raider

• Witcher 2

• WWE 13

• XCOM: Enemy Unknown (GameWorld Albanian)

Tags >

xbox 360
Lajmet e fundit>