Lajme lojërash

Microsoft do të nxjerrë Minecraft për Xbox 360

Publikuar , 14 Mars 2013
0
Microsoft do të nxjerrë Minecraft për Xbox 360

Nëse jeni akoma nga ata njerëz që nuk e keni luajtur Minecraft, Microsoft-i do t’iu japë dhe një mundësi tjetër duke e nxjerrë lojën për Xbox 360.

Kompania lajmëroi se do të nxjerrë kopje të disqeve për platformën të krijuara nga Moja dhe 4J Studios, gati për tu shitur në të gjithë botën.

Uebfaqja PlayXBLA lajmëroi se kopja e diskut do të jetë e disponueshme më 30 prill për 19,99 $. Versioni i diksut do të përfshijë të gjitha materialet që janë të disponueshme për Xbox Live Arcade e cila doli në maj të 102 dhe ka shitur 5 milionë kopje që atëherë.

Ata që do e blejnë do të jenë të mundur të luajnë kundër shkarkimeve të veta dhe do të marrin të njëjta azhurnime pasi disku do të ketë dalë. (GameWorld Albanian)

Tags >

minecraft
Lajmet e fundit>