Lojërat

Mass Effect: Andromeda mbërrin në Europë më 23 Mars

Publikuar , 05 Janar 2017
0
Mass Effect: Andromeda mbërrin në Europë më 23 Mars

Nuk keni pse të prisni shumë për tu larguar nga kjo galaktikë. BioWare njoftoi se loja fantashkencë Mass Effect: Andromeda do të mbërrijë në PlayStation 4, Xbox One, dhe PC më 21 Mars në SHBA dhe 23 Mars në Europë.

Seritë Mass Effect janë shitur në më shumë se 14 milion kopje që kur loja e parë debutoi në 2007. Ky është titulli i parë madhor i EA për 2017-tën. Mass Effect Andromeda vjen pas 5 vitesh nga seria e parë Mass Effect 3 në 2012. Andromeda seria e parë pa karakterin kryesor të lojës, komandatin Shepard.

Andromeda sjell fytyra të reja në lojë dhe është një prej video lojërave më të shumëpritura të 2017-tës. BioWare prezantoi Mass Effect: Andromeda në Qershor të 2015 në Los Angeles. Ishte planifikuar që loja të debutonte në 2016. (GameWorld Albanian)

Lajmet e fundit>