Lajme lojërash

Manhunt vjen në PSN këtë javë

Publikuar , 13 Maj 2013
0
Manhunt vjen në PSN këtë javë

Loja aksion e errët e Rockstar North, Manhunt, vjen në PlayStation Network javës që vjen. Ky lajm sipas një deklaratë që vetë kompania ka bërë.

Loja e 2004 e cila u akuzua për vrasje në Mbretërinë e Bashkuar do të jetë e disponueshmë që nga data 14 maj. Ajo do të kushtojë 9.99$ dhe do të jestë shtimi i radhës së lojërave të arta të kohës së PlayStation 2 duke u pasuar nga Bully, Red Dead Revolver si dhe Grand Theft Auto të ndryshme.

Gjithashtu Rockstar Games dha lajmin se loja e 2005, The Warriors e cila është bazuar në filmin e 1978 do të vijë në PSN gjithashtu së shpejti. (GameWorld Albanian)

Tags >

Manhunt
Lajmet e fundit>