Android

Mafia III:Rivals debutoi në PS4, Xbox, PC dhe Android

Publikuar , 07 Tetor 2016
0
Mafia III:Rivals debutoi në PS4, Xbox, PC dhe Android

Për herë të parë pas gjashtë vitesh adhuruesit e Mafia kanë për çfarë të gëzohen. Mafia III u lançua ditën e sotme në PlayStation 4, Xbox One dhe kompjutera personal ndërkaq disa raportime të para sikur e prishën festën.

Rezolucioni 2K ishte i kufizuar vetëm në 30 frekuenca në sekond por kjo do të ndryshojë. Mafia III vjen për të pasuar Mafia II lançuar në 2010-tën. Loja e re luhet në 1968 ku në qendër të vëmendjes është veterani i luftë së Vietnamit Lincoln Clay.

Por festa shkon përtej kompjuterave dhe kosolave sepse Mafia III u lançua edhe në dyqanin e aplikacioneve Play Store. Lojën mund ta shkarkoni nga kjo lidhje. (Gameworld Albanian)

Tags >

Mafia
Lajmet e fundit>