Lajme lojërash

Luani një javë pa pagesë lojën GuildWars 2

Publikuar , 25 Shtator 2014
0
Luani një javë pa pagesë lojën GuildWars 2

Guild Wars 2 do të mundësojë luajtjen pa pagesë për një javë duke filluar nga 25 shtatori, siç lajmëroi zhvilluesi përgjatë uebfaqes zyrtare të lojës. ArenaNet lëshoi lojën masive për shumë lojtarë online, që nuk përfshin një abonim periodik, në vitin 2012.

Lojtarët mund të regjistrohen me një llogari pa pagesë që tani dhe të mund ta luajnë lojën deri më 1 tetor, kur është parashikuar të përfundojë mbështetja për këtë lojë. Ata që kanë marrë pjesë në periudhat e përkohshme të luajtjes pa pagesë mund të fillojnë të përdorin llogaritë e tyre ekzistuese për të luajtur pa pagesë.

GuildWars 2 është në dispozicion, për 49.99 dollarë në edicionin e rregullt ose një edicion special për 69.99 dollarë. (GameWorldAlbanian)

Lajmet e fundit>