Lajme lojërash

Lost Planet 3 vonohet përsëri

Publikuar , 10 Prill 2013
0
Lost Planet 3 vonohet përsëri

Lost Planet 3 vonohet përsëri. Capcom ka lajmëruar se loja e shumëpritur aksion me qitje do të dalë për Xbox 360, Playstation 3 dhe PC më 27 gusht në Amerikën Veriore dhe 30 gusht në Europë.

Më përpara, loja pritej të dilte më 25 qershor dhe u lajmërua për tu dalë në prill të 2012.

Ndryshe nga parardhësit e vet, Lost Planet 3 po krijohet në perëndim nga Spark Unlimited dhe jo nga Capcom Japan. (GameWorld Albanian)

Lajmet e fundit>