Lajme lojërash

Loja Fuse me trailerin e parë

Publikuar , 30 Janar 2013
0
Loja Fuse me trailerin e parë

Fuse është një lojë cooperative për katër lojtarë e cila lojtarët i vendos në rolin e katër agjentëve elitë, prej të cilëve secili do të ketë aftësitë dhe armët e veta, të cilat i bën kompania Isomniac Games.

Ditë më parë arriti edhe trailer i parë zyrtarë për këtë lojë.

Edhe pse deri në lançimin e kësaj loje (gjë që duhet të ndodhë gjatë muajit mars 2013 për PS3 dhe Xbox 360) ka ende kohë, përmbajtja e shfaqur nuk ishte edhe diçka që mund të flitet veçanërisht.

Që mos ta zgjasim shumë, shijojeni trailerin të cilin mund ta shihni më poshtë. (GameWorld Albanian)[youtube id=”tERz8e3rxU4″ width=”600″ height=”350″]

Tags >

lojëra
Lajmet e fundit>