Lajme lojërash

Loja Dragonborn më e kërkuara

Publikuar , 13 Shkurt 2013
0
Loja Dragonborn më e kërkuara

Duke marrë parasysh faktin se sa shumë kohë Skyrim eshte përfaqësuar në listën e lojërave më të shitura nga Steam, nuk është për t’u habitur me renditjen e lojërave më të kërkuara për javën e kaluar.

Në këtë listë gjatë shtatë ditëve të kaluara përsëri dominon loja The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn.

Në vend të dytë është loja Borderlands 2, e cila ndiqet nga Counter Strike: Global Offensive dhe Antichamber, ndërsa Aliens: Colonial Marines për herë të parë paraqitet në këtë listë, shpresojmë që nuk do të jetë e hera e fundit.

Listën e lojërave më të kërkuara për javën e kaluar mund ta shihni më poshtë. (GameWorld Albanian)

1. The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn

2. Borderlands 2

3. Counter-Strike: Global Offensive

4. Anitchamber

5. Aliens: Colonial Marines

6. Arma II: Combined Operations

7. The Elder Scrolls V: Skyrim

8. The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

9. Call of Duty: Black Ops II

10. Far Cry 3

Tags >

lojëra
Lajmet e fundit>