Lajme lojërash

Loja Call of Juarez: Gunslider do të dalë më 22 maj

Publikuar , 23 Prill 2013
0
Loja Call of Juarez: Gunslider do të dalë më 22 maj

Call of Juarez: Gun Slider do të dalë më 22 maj dhe do të jetë e disponueshme në Playstation Network, Xbox Live dhe PC për 15 dollarë.

Ky informacion vjen sipas një lajmërimi që Ubisoft ka bërë. Ata që e blejnë lojën do të kenë falas dhe një kopje të Call of Juarez: Bound in Blood i cili doli në 2009 dhe aktualisht shitet për 2.5 $.

Loja u krijua nga Techland dhe e vendos lojtarin në rolin e Silas Greaves, një gjuetar thesaresh. (GameWorld Albanian)

Lajmet e fundit>