Lojërat

Lancohet Infinity Blade III

Publikuar , 20 Shtator 2013
0
Lancohet Infinity Blade III

Infinity Blade III, loja e përdorur për të treguar aftësitë dhe cilësitë e iPhone 5S gjatë eventit të fundit të mbajtur nga Apple, tani është e disponueshme për blerje.

Ky lançim vjen përpara se të lançohet sistemi i ri operativ iOS 7, që pritet të dal këto ditë. Infinity Blade III është loja e parë e cila shfrytëzon maksimalisht procesorin 64-bit të iPhone 5S.

Ju mund ta bleni lojën Infinity Blade III për iPhone ose iPad në dyqanin e aplikacioneve të Apple për vetëm 6.99 $. (PCWorld Albanian)

Lajmet e fundit>