Lojërat

Konami publikoi versionin falas të PES 2016 vetëm për konsolat PS3 dhe PS4

Publikuar , 09 Dhjetor 2015
0
Konami publikoi versionin falas të PES 2016 vetëm për konsolat PS3 dhe PS4

Përshkruhet si një version fillestar i lojës profesionale të futbollit. Mund të përzgjidhni mes 7 ekipeve: Bayern Munich, Juventus, Roma, Brazil dhe Francë. Ka mbërritur version falas i lojës së famshme futbollistike PES 2016.

Versioni falas i PES 2016 ofron mbështetje për të ndeshjet online dhe do të vijojë të mbështetet edhe në të ardhmen.

PES 2016 u publikua nga Konami më 15 Shtator në PS3, PS4, Xbox 560, Xbox One dhe PC. Versioni falas i video lojës vlen vetëm për konsolat PlayStation. (Gameworld Albania)

Tags >

PES 2016
Lajmet e fundit>