Lajme lojërash

Katër screenshot të ri nga Bioshock Infinite

Publikuar , 12 Janar 2013
0
Katër screenshot të ri nga Bioshock Infinite

Irrational Games ka publikuar katër screenshot të ri për një ndër lojërat më interesante të kësaj pranvere – Bioshock Infinite.

Bioshock Infinite arrin për më pak se dy muaj, ndërsa pas trailerit të shfaqur gjatë eventit VGA 2012, Irrational Games na sjellë edhe katër screenshot të ri të kësaj loje.

Rreth tyre nuk kemi për të thënë shumë vetëm se shfaqin Elizabetën, ujin, qirinjtë dhe nuk do ta besoni – qitje nga vetja e parë.

E po, të gjitha këto janë në Full HD, që është një gjë e mirë kjo. Bioshock Infinite do të dal në mbarë botën më 26 mars për PC, PlayStation 3 dhe Xbox 360. (GameWorld Albanian)

Bioshock 1Bioshock 3  Bioshock 2 Bioshock 4

Tags >

BioShock
Lajmet e fundit>