Lajme lojërash

Ja se si të kuptoni se çfarë lloj lojtari jeni me anë të këtij kuizi

May 30 2014
0 Shpërndarje
Ja se si të kuptoni se çfarë lloj lojtari jeni me anë të këtij kuizi

A e dini se çfarë lloj lojtari jeni ju? A jeni lojtar që luani thjesht kur është i mërzitur, apo mbase jeni pjesë e atij lloji të lojtarëve që kanë konsollat më të fundit dhe më të mirat? Ndoshta jeni duke u munduar që të luani vetëm në iPhone ose iPad.

Nëse keni dy minuta kohë dhe keni dëshirë ta kuptoni se çfarë lloj lojtari jeni, atëherë futuni në këtë kuiz interaktiv dhe mos ngurroni të na i tregoni rezultatet më poshtë. (GameWorld Albanian)

gw

Tags >

game
Lajmet e fundit>