Lajme lojërash

Imazhet e GTA V janë në këtë brez platformash

Publikuar , 01 Prill 2013
0
Imazhet e GTA V janë në këtë brez platformash

Në 10 fotot e reja që Rockstar Games nxori në lidhje me GTA V, bëhet e ditur se janë për këtë brez platformash.

Këtë lajm e bën të ditur vetë kompania. Secili nga 3 personazhet duket ne situatë të ndryshme: Franklin, Trevor dhe Michael.

Nga fotot bëhet e ditur se ngjarjet ndodhin në qytetin e Los Santos, një vend i cili është shfrytëzuar shumë herë më parë në këtë seri lojërash.

GTA V do të dalë më 17 shtator për Xbox 360 dhe Playstation 3. (GameWorld Albanian)

Tags >

GTA
Lajmet e fundit>