Lajme lojërash

Hawken: 5000 çelësa beta falas

Publikuar , 18 Nëntor 2012
0
Hawken: 5000 çelësa beta falas

Hawken po duket si një nga lojërat më të mira falas e cila po vjen për PC këtë Krishtlindje, duke pasur 5000 çelësa për lojtarët e rinj të cilat do të jepen totalisht falas.

Program i mbyllur Beta i Hawken ka një datë fillimi më 20 nëntor dhe luan përmes deri më 6 dhjetor me një Beta test e cila e ndjek. Si mund të merni ju një nga 5000 çelësat falas?

Sigurohuni që të rregjistroheni si një anëtar i CVG ose rregjistrohuni duke klikuar linkun e mëposhtëm dhe filloni me punimet.

Zhvilluesi Adhesive Games kohët e fundit deklaroi në CVG se nuk e ka vendosur akoma pë versionin e konsolave. (GameWorld Albanian)

UDHËZIME: Shko në www.playhawken.com/enlist

Krijoni akauntin

Shkruani kodin beta në REDEEM CODE

Ndiqni udhëzimet e shkarkimit

https://www.computerandvideogames.com/user/login?

Tags >

lojëra
Lajmet e fundit>