Lojërat

God of War Ragnarok debuton më 9 Nëntor

Publikuar , 07 Korrik 2022
Shumë tituj të mëdhenj janë rezervuar për këtë vit ku mund të përmendim Starfield të Bethesda. God of War Ragnarok debuton më 9 Nëntor

Sony konfirmoi se God of War Ragnarok, vazhdimi i edicionit të 2018-ës, do të lançohet në PlayStation 4 dhe 5 më 9 Nëntor.

Lajmi vjen për të konfirmuar spekulimet e mëhershme për një debutim të mundshëm në Nëntor dhe mirëpritet nga gamerat të cilët i trembeshin një shtyrjeje në 2023.

Shumë tituj të mëdhenj janë rezervuar për këtë vit ku mund të përmendim Starfield të Bethesda.

Traileri i God of War Ragnarok nuk ka një shembull loje por shfaq Kratosin dhe djalin e tij të cilët luftojnë duke përdorur superfuqitë e tyre.

Nga përballja me djaj tek rënia nga një lartësi dhe dyluftimi me një ujk gjigant, kësaj here Atreus duke më tepër sesa thjeshtë një fëmijë. /GameWorld Albanian

Lajmet e fundit>