Lojërat

Far Cry 3: Blood Dragon do të jetë jetë falas nga data 9 Nëntor

Publikuar , 03 Nëntor 2016
0
Far Cry 3: Blood Dragon do të jetë jetë falas nga data 9 Nëntor

Far Cry 3: Blood Dragon është loja e radhës falas e Ubisoft i cili festoon 30 vjetorin e themelimit. Do të jetë i disponieshëm që nga data 9 Nëntor bëri të ditur Ubisoft në Twitter.

Për këtë u duhet një llogari Uplay për të përfituar nga promicioni Ubi30. Drejtohuni në uebfaqen Ubi30 dhe klikoni “Get the Game Now”. Sapo procesi të jetë përfunduar do të gjeni lojën në librarinë Uplay.

Ndërsa po prisni të përfitoni falas këtë lojë, mund të përfitoni edhe lojën tjetër Beyond Good & Evil. Të tjera lojëra që janë ofruar falas muajin e kaluar kanë qenë The Crew, Rayman Originis dhe Splinter Cell. (GameWorld Albanian)

Tags >

Far Cry 3
Lajmet e fundit>