Lajme lojërash

EA nxjerr 17 minuta të lojës Battlefield 4

Publikuar , 29 Mars 2013
0
EA nxjerr 17 minuta të lojës Battlefield 4

EA konfirmoi se Battlefield do të vijë për PC, Xbox 360 dhe PS3 në vjeshtën e vitit 2013.

Përveç një traileri shumë të shkurtër para disa ditësh, kompania nxorri dhe një video 17 minutëshe që tregon pamje nga loja e vërtetë.

BF4 shfrytëzon një motor Frostbite 3 dhe nga sa vihet re, loja duket absolutisht e mahnitshme. (GameWorld Albanian)[youtube id=”U8HVQXkeU8U” width=”600″ height=”350″]

Lajmet e fundit>