Lajme lojërash

Duke Nukem 2 vjen për iOS

Publikuar , 18 Mars 2013
0
Duke Nukem 2 vjen për iOS

Duke Nukem II po vjen për iOS. 3d Realms dhe Interceptor Entertainment lajmëruan se loja aksion e vitit 1993 do të jetë e disponueshme për pajisjet Apple duke filluar nga prilli me çmimin 2 $.

Duke Nukem II për iOS përfshin 32 nivele, mbështetje full screen, art dhe muzikë të re, përsëritje të aksioneve dhe i lejon njerëzit të shikojnë klasifikimet e tyre online.

Interceptor Entertainment po punon gjithashtu mbi Rise of the Triad Remake për një nxjerrje për PC nëpërmjet Steam. (GameWorld Albanian)[youtube id=”acYidn7KJiE” width=”600″ height=”350″]

Tags >

lojëra
Lajmet e fundit>