Lajme lojërash

DLC e Skyrim Dragonborn shfaqet zyrtarisht më 4 dhjetor

Publikuar , 08 Nëntor 2012
0
DLC e Skyrim Dragonborn shfaqet zyrtarisht më 4 dhjetor

Bethseda ka njoftuar për DLC e rradhës në Elder Scrolls V – Skyrim e titulluar Dragonborn.

Ashtu siç u dëgjua dhe muajin e kaluar, DLC-ja do të shfaqet me një person i cili është i hipur mbi një dragua dhe karakterizon një rikthin në Solstheim, kjo e shfaqur më parë në The Elder Scroll III: Morrowind’s Bloodmoon.

Solstheim është një ishull verior i cili ndodhet pak a shumë afër kufijve midis Morrowind dhe veriut të Skyrim.

Dragonborn do të lançohet zyrtarisht fillimisht për Xbox 360 më 4 dhjetor, me një çmim prej 13.71 £. Më poshtë shfaqet traileri i prezantuar. (GameWorld Albanian)[youtube id=”RwPN3ueaETo” width=”600″ height=”350″]

Lajmet e fundit>