Lajme lojërash

Dishonored: Loja midis PS3 dhe Xbox 360, video krahasimi

Publikuar , 15 Tetor 2012
0
Dishonored: Loja midis PS3 dhe Xbox 360, video krahasimi

Dishonored i Bethseda pas shfaqjes në Amerikën e Veriut, dalja e lojës u bë të premten, më 12 tetor edhe në Mbretërinë e Bashkuar.

Ne punuam shumë për t’ju sjellur ju lojën Dishonored në të cilën ne morëm një vlerësim prej 9.5/10 dhe titullin si një nga lojërat më të mira të gjeneratës.

Ndërsa ishim në të, ne gjithashtu morëm shumë opinione nga versionet e konsolave për t’ju treguar një karasim loje midis konsolës së PS3 dhe asaj të Xbox 360 në një video që poi u tregojmë më poshtë.

Dishonored ka marrë shumë kritika pozitive, dhe ne kemi marë shumë të tilla për të arritur këtu ku jemi sot në një video interesante. Loja gjithashtu është vendosur të dalë dhe për PC, po ju cilën konsolë do të zgjidhni?. (GameWorld Albanian)[youtube id=”HPTrj4tXU_M” width=”600″ height=”350″]

Lajmet e fundit>