Lajme lojërash

Detajet e GTA 5 Demo priten muajin tjetër

Publikuar , 16 Tetor 2012
0
Detajet e GTA 5 Demo priten muajin tjetër

Mesa duket Rockstar më në fund prezantoi një video të Grand Theft Auto 5, me një demo gati për t’iu shfaqur dhe pjesës tjetër të botës.

Zhvilluesit e prezantuan lojën, siç konfirmohet nga editori i Game Informer Andy McNamara, i cili postoi në Twitter: “Në NYC, për të parë koverin e lojës, GTAV, në dhjetor, më një pikturë shoqëruese të logos së Rockstar.

Pra, GTA 5 do të zbukurojë kapakun në dhjetor, dhe siç poston dhe Kotaku, shpesh zbulohen detajet e para të lojës në koverin e saj përpara lançimit në revista.

Pra, për ata prej jush të cilët janë të lodhur nga informacionet e ngadalta që po shfaqen ne kemi marrë deri më tani informacione që detajet vijnë muajin e ardhshëm, ndoshta më herët.

Data e lëshimit është planifikuar me 1 mars 2013, por edhe mund të ndryshojnë, por në mars janë shfaqur zërat e parë. (GameWorld Albanian)

Tags >

GTA
Lajmet e fundit>